Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

film LEPSIE JE ZIT

3 posters

Go down

film LEPSIE JE ZIT Empty film LEPSIE JE ZIT

Post  Janka Fri Nov 23, 2007 5:25 pm

ahojte

Film LEPSIE JE ZIT

chcela som sa len opytat ake s nim mate skusenosti lebo u nas na skole je akcia spojena s Unicefom v boji proti AIDS a tento film mame jediny k tejto teme dostupny uz teraz. ak s nim mate velmi zle skusenosti napiste mi lebo lenka mi ho velmi neodporúèa a ked uz, tak len najzaujimavejsiu cast

poradte.... napiste dakujem caute Very Happy
Janka
Janka

Number of posts : 7
Age : 33
Location : MOSOVCE/ Turcianske Teplice
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

film LEPSIE JE ZIT Empty Re: film LEPSIE JE ZIT

Post  Matúš Fri Nov 23, 2007 8:27 pm

Podla mna uspech toho filmu zavisi od takej 'odvahy' tvojich spoluziakov a zucastnenych hovorit o tej teme. Tusim nam Lukas a Andrej hovorili ze problem tej temy spociva hlavne v tom ze je to tabu. Ale tak iny kraj, iny zvyk Very Happy

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

film LEPSIE JE ZIT Empty Re: film LEPSIE JE ZIT

Post  Lukas Wed Nov 28, 2007 4:02 pm

Janka wrote:ahojte

Film LEPSIE JE ZIT

chcela som sa len opytat ake s nim mate skusenosti lebo u nas na skole je akcia spojena s Unicefom v boji proti AIDS a tento film mame jediny k tejto teme dostupny uz teraz. ak s nim mate velmi zle skusenosti napiste mi lebo lenka mi ho velmi neodporúèa a ked uz, tak len najzaujimavejsiu cast

poradte.... napiste dakujem caute Very Happy

Na zaciatok by som ho asi nedaval. Reakcie boli zmiesane, vacsinou vsak nie VYSOKO pozitivne. Tema je dobra, skusime najst na nu este nejaky iny film. Pozri si film sama, mozno s niekym a zhodnot. Mozno sa bude pacit aj tebe aj ostatnym.

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

film LEPSIE JE ZIT Empty Re: film LEPSIE JE ZIT

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum