Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvy film

+3
Lenka
Zoli
Matúš
7 posters

Go down

Prvy film Empty Prvy film

Post  Matúš Sat Nov 03, 2007 8:42 pm

Ktory film planujete alebo ktory film je podla vas najvhodnejsi ako prvy? Ja by som chcel asi presadit Detskych vojakov. Nejak ma ta tema chytila.

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Prvy film Empty Co tak vsadit na istotu?

Post  Zoli Sat Nov 03, 2007 11:11 pm

Téma je to dobrá, ale pozor na minutáž filmu, ten film má 56 min. a aj keď je dobrý, radšej je lepšie vsadiť na niečo, čo nie je až také zdĺhavé a je tam viac emócií. Tento film sa hodí na to tretie štvrté miesto, keď budeš mať ako tak "stále" publikum. Asi najlepším začiatkom (podľa toho aké mám o tom strohé informácie) sú Deti zo stanice Leningradská.

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Prvy film Empty Deti so stanice Leningradska- host

Post  Lenka Mon Nov 05, 2007 11:36 am

Ja som vsadila tiez na detskych vojakov. Ta minutaz tam neprekaza, pretoze film je velmi silny.
Na Deti zo stanice Leningradska pozor. Tento film ludi chyti ovela viac, pretoze je nam akosi blizsie ako deti z Afriky a inych dalekych krajin. Treba si dat pozor na hosta, aby ludia neodchazali zo zlym pocitom, pripadne deprimovani a zniceni. Ja som mala vychovavatela z detskeho domova, ktory sa snazil zaujat hlavne milymi prihodami z "decaku" a ludia napriek tragickemu filmu neodchazali utrapeni. Pouceni, ale nie utrapeni.

Lenka

Female
Number of posts : 10
Age : 35
Location : BS/BA
Registration date : 2007-11-04

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Matúš Mon Nov 05, 2007 5:30 pm

Hm ja som skor rozmyslal nad Detskou psychologickou.. to s tou vychovavatelkou ma ani nenapadlo.. ale ostatne dakujem za typ Very Happy...
U tych detskych vojakoch bude zrejme problem v tom ze sa uz u nas vysielal.. profesorka hovorila ze ho mame na skole a premietali ho vyssim rocnikom tusim. Takze, na to by som az tolko ludi nedostal (si myslim).

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Zoli Wed Nov 07, 2007 5:28 pm

U tych detskych vojakoch bude zrejme problem v tom ze sa uz u nas vysielal.. profesorka hovorila ze ho mame na skole a premietali ho vyssim rocnikom tusim. Takze, na to by som az tolko ludi nedostal (si myslim).

Určite ten film nezatrať bola by to chyba, ale pripraviť si ho na to x-té premietanie tiež nemusí byť na zahodenie. Je pravdepodobné, že to predstavenie už také množstvo ľudí nemusí navštíviť, ale aj to je uhol pohľadu, možno sa nájdu takí ktorí by si ho pozreli ešte raz.
Radím opatrne narábať s tým filmom v začiatkoch, ale určite nevypustiť. king

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Prvy film Empty TEROR V MOSKVE

Post  Tamara Thu Nov 08, 2007 10:06 pm

Ak mozem poradit dnes sme mali premietanie s prvakmi aby sme ich zasvatili do tajov jedneho sveta -mame to v ramci ich imatrikulacii.aaaa film TEROR v MOSKVE zabral,nie je dlhy je plny emocii a je dramaticky Smile ked sme dokoncili film a ja som sa opytala kto by mal zaujem sa s nami na jednom svete podielat, zrazu sa okolo mna zbehlo plnooo ludiii.Teraz je nas 5 + prvaci naaas bude ako hadov Wink

PS: Je k tomu vyborny aj HOST Smile fakt ta zenicka je neskutocne temperamentna a mila-putavo rozprava Wink
Tamara
Tamara

Female
Number of posts : 3
Age : 34
Registration date : 2007-11-03

http://www.myspace.com/sushienka

Back to top Go down

Prvy film Empty deti zo stanice Leningradska

Post  Nika Mon Nov 19, 2007 6:11 pm

Ahoj Lenka waving
písala si,že by sa mohlo sta,že žiaci po premietaní tohto filmu budú odchádza so zlým pocitom...
Máš s tým už skúsenost..?...že potom boli taký.... Sad Crying or Very sad Neutral No ????
Inak.....teší ma...... Laughing
Nika
Nika

Female
Number of posts : 11
Location : Luèenec / Fi¾akovo
Registration date : 2007-11-19

Back to top Go down

Prvy film Empty Prvy Film

Post  chillikes Fri Nov 23, 2007 11:21 am

no ja sa chystam dat ako prvy film tie drogy, takze systemom ze sa pytam kamosov zhanam niekoho kto mal, podotykam MAL a nie este stale ma skusenosti s drogami, ale je to dost tazke, lebo takych je sice dost, ale nie kazdy dokaze o tom hovorit, to je pochopitelne...zatial som v takom stadiu, ze 2 ludia sa skusia tych dotycnych opytat, ci by teda prisli....a ked nie, neviete mi poradit hosta na drogy?? napadlo ma, ze mozno nejakeho cloveka z protidrogoveho ustavu, alebo ja neviem, ved skusim vygooglit, ale keby Vas cosik napadlo, tak sem s tym Very Happy Very Happy
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Matúš Fri Nov 23, 2007 3:35 pm

Skus si vytypovat niekoho kto drogoval a neboji sa o tom hovorit... popripade mu dajte satku cez hlavu ja neviem co Very Happy Ver mi ze ich je hodne vela... zase to cislo ktore o tom chce hovorit je uz o vela mensie.. ale aj taki sa najdu.

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Prvy film Empty Satka na hlave

Post  Zoli Fri Nov 23, 2007 3:58 pm

popripade mu dajte satku cez hlavu

To by bolo tak funkčné lol!
Matúš, ale to je dosť dobrý návrh...škoda, že vtipný...

Skúsim niečo vygoogliť, ale na drogy by sa ľudia mali dať nájsť, je prada, že o tom nikto nechce hovoriť a, že je to dosť ťažké najmä pre dotyčných...šťastie sa však môže usmiať...

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Lukas Tue Nov 27, 2007 1:45 pm

chillikes wrote:no ja sa chystam dat ako prvy film tie drogy, takze systemom ze sa pytam kamosov zhanam niekoho kto mal, podotykam MAL a nie este stale ma skusenosti s drogami, ale je to dost tazke, lebo takych je sice dost, ale nie kazdy dokaze o tom hovorit, to je pochopitelne...zatial som v takom stadiu, ze 2 ludia sa skusia tych dotycnych opytat, ci by teda prisli....a ked nie, neviete mi poradit hosta na drogy?? napadlo ma, ze mozno nejakeho cloveka z protidrogoveho ustavu, alebo ja neviem, ved skusim vygooglit, ale keby Vas cosik napadlo, tak sem s tym Very Happy Very Happy

No, skus http://www.drogy.sk/cpldz/idz.htm alebo http://www.odyseus.org/. Len ich treba otravovat, volat atd. A ci to bude zadarmo, neviem, ak nie, spojte sa s nami. Pripadne ich poproste o kontakty...

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Lukas Tue Nov 27, 2007 1:47 pm

Nika wrote:Ahoj Lenka waving
písala si,že by sa mohlo sta,že žiaci po premietaní tohto filmu budú odchádza so zlým pocitom...
Máš s tým už skúsenost..?...že potom boli taký.... Sad Crying or Very sad Neutral No ????
Inak.....teší ma...... Laughing

je to smutny film a dojak ale ja som si ho kludne pozrel cely aj 2. a 3. krat...Je kratky.
Lukas Z

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Prvy film Empty Pre Lukasa...

Post  chillikes Tue Nov 27, 2007 8:46 pm

Ahoj, hladala som na nete nejake tie zdruzenie co sa angazuju proti drogam, nasla som take tri schopne, len mam otazku, este skor ako sa im ozvem, ze ako teda s financovamim...co sa tyka honoraru, to sa mozno da "ukecat"...ale vy ste este na sustredeni hovorili, ze cestovne bude preplacat Clovek v ohrozeni? alebo ako teda? vies nech mam najprv poriadne informacie, ako potom zo seba robit debila Rolling Eyes vopred dikes za odpoved:)
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Lukas Wed Nov 28, 2007 7:00 pm

chillikes wrote:Ahoj, hladala som na nete nejake tie zdruzenie co sa angazuju proti drogam, nasla som take tri schopne, len mam otazku, este skor ako sa im ozvem, ze ako teda s financovamim...co sa tyka honoraru, to sa mozno da "ukecat"...ale vy ste este na sustredeni hovorili, ze cestovne bude preplacat Clovek v ohrozeni? alebo ako teda? vies nech mam najprv poriadne informacie, ako potom zo seba robit debila Rolling Eyes vopred dikes za odpoved:)

Ano, cestovne minimalne do marca 2008 preplacame. Takze ziaden strach, mozes im to ponuknut (bolo by fajn, keby to mohlo byt do 500 Sk, ak chcu ist autom, daj mi vediet, vtedy je to komplikovanejsie). Vela zdaru. Lukas

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Prvy film Empty Re: Prvy film

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum