Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlada sa ZOLI :)

2 posters

Go down

Hlada sa ZOLI :) Empty Hlada sa ZOLI :)

Post  zuzananemcekova Tue Sep 23, 2008 5:40 pm

Ahojte klubaci,
viem ze som v inom fore, ale surne potrebujem najst ZOLIHO affraid

Zoli zijes?...na mail nereagujes...skusam sa ti dovolat uz druhy den...tvoje cislo robi ten smiesny ton, signalizujuci ze si bud vypnuty,alebo ze mas telefon pokazeny, alebo ze mas uz ine cislo...prosim objasni mi, ktora z tychto variant sa ta tyka a prosim popripade mi posli nove tel.cislo... Very Happy

Zoli potrebovala by som zistit, ci sa este stale tomuto foru venujes? chces sa venovat a ci sa mu aj budes venovat nadalej...
Ak ANO, prosim ta mohol by si do international forum dat pod odkazy Bukova 6.9.-13.9.2008 a Bukova 13.-20.9.2008. Jednalo sa o dva terminy filmovej skoly a bolo by dobre ak by si klubaci aj ti medzinarodni mohli povymienat dojmy a pojmy Shocked a trosku by sme tym toto forum opat rozbehli.
A prosim ta, ak je to mozne, mohol by si v uvode tam kde su spominane partnerske filmove kluby v zahranici, dat prec madarske forum a vymenit ho za estonske?

Prosim ozvi sa mi, ci uz sem, ci na moj email, alebo mobil - 0910 159 134 cheers

Dakujem

Zuzana waving

zuzananemcekova

Number of posts : 8
Registration date : 2008-01-31

Back to top Go down

Hlada sa ZOLI :) Empty re: ZOLI sa našiel

Post  Zoli Tue Sep 23, 2008 10:53 pm

Žijem, žijem spravím, číslo mám nové aj slovenské aj české, na mail som nereagoval, ten mi fuguje, ale pre seba som si tam správu nenašiel a to som ho čítal dvakrát-trikrát. To som nevidomý, či asi nevedomý, alebo skôr nečítam to čo je dôležité?

Už mám konečne ako taký rytmus, čiže zase môžem byť plne k dispozícii, ak by ma niekto chcel zastupovať nie je problém, ale snáď to zvládnem Smile

Ak ANO, prosim ta mohol by si do international forum dat pod odkazy Bukova 6.9.-13.9.2008 a Bukova 13.-20.9.2008.

Arrow V sekcii meetings to môže spraviť každí, aspoň tak je to nastavené, stačí iba založiť NEW TOPIC (Subjekt 6.9-...), čiže s tým nie je problém! (ak by náhodu bol a ja som sa na to zle pozrel, tak mi opäť urguj máš to tam behom 8 hodín od urgencie study

Ok, Estónsko dám do poriadku, ale nech sem chlapci z Estónska zavítajú Very Happy



Ak ozaj niečo chcete môj mailo funguje, každý 24 hodín prekutrávam schránku a odpisujem, či zariaďujem potrebné pripomienky (poprípade so spozdením tak do 2 - 3 dní).
Contact: koncz@email.cz
mobil: CZ: (používam): +420731814584
SK: (keď som na SR, to sa dozviete): upozorňujem nové číslo, aspoň tým, ktorým som nedal vedieť (asi sa stala niekde chyba v programe a neodoslal som sms o novom čísle všetkým): +421904418210

Zoli king


Last edited by Zoli on Wed Sep 24, 2008 3:34 pm; edited 8 times in total (Reason for editing : re, oprava! Generálna oprava :D/ + typ)

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Hlada sa ZOLI :) Empty ZOLI sa nasiel

Post  zuzananemcekova Wed Sep 24, 2008 4:14 pm

Ahoj Zoli,
veeeeeeeeemi pekne dakujem, ze si tam vlozil vsetky potrebne vecicky, o ktore som ta poprosila. Som rada, ze sa budes foru aj nadalej venovat, v pripade ak by si naozaj nestihal tak daj vediet, aby sme s tym oslovili niekoho ineho.

...aj ja dufam, ze estonci do fora zavitaju aj poliaci a cesi by mohli Very Happy

Tak sa maj zatial pekne
a nech sa ti dari medzi timi vykopavkami rendeer

Pa
Zuzana

zuzananemcekova

Number of posts : 8
Registration date : 2008-01-31

Back to top Go down

Hlada sa ZOLI :) Empty re:

Post  Zoli Wed Sep 24, 2008 4:52 pm

king

Prvý semester to veru nebude o praxi, tak ale na jar (teda v lete si to vynahradíme), ale za tie tridsaťročné lavice môžeme byť iba vďační a to nespomínam roky profesorov. To sú historické pramene ako má byť! lol!


Last edited by Zoli on Wed Sep 24, 2008 4:52 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : typ)

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Hlada sa ZOLI :) Empty Re: Hlada sa ZOLI :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum