Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmový klub PéDé (Prievidza)

3 posters

Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  Ivana Mon Apr 28, 2008 8:49 pm

Prievidza sa rozbieha (aj keď filmy ešte stále nedošli...)
30.4.2008 bude prvé premietanie na tému drogy. Najpravdepodobnejšie budem premietať film Deti okamihu. Hosť bude tiež. (Prial si zostať v utajení, tak tajíme... Wink )
7.5.2008 druhé premietanie o tom istom čase bude na tému drogy z hosťami z Provitalu z Koša /príde samotný vedúci Marián Daubner a možno aj nejakí klienti/
Prečo 2 týždne po sebe filmový klub na tú istú tému? Lebo sme sa báli, že nezoženieme dobrého hosťa a tak sme rozhodili siete na viac strán (na dve strany) a obe sa chytili. a bolo nám ľúto to prepásť. Kvôli časovej zaneprázdnenosti sme to nemohli spojiť... Takže máme 2 Smile

Dúfame, že vyjde aj Znášanliví/neznášanliví. Keď už s takou vecou ako je "interkulturálny dialóg medzi Moslimami a Európanmi" nemal náš pán riaditeľ problém, tak by to mohlo vyjsť. (zuzi, čakám na tvoju odpoveď, že kedy to vyhovuje vám, aby sme mohli zariadiť učiteľov...)

Lopta pre Afriku v štádiu plánovania aj keď nemôžem povedať (ako Matúš), že to bude vo veľkom štýle. Uvidíme. možno aj to bude. Smile

Prajem krásny deň komukoľvek, kto toto číta a držte, prosím, palce, aby nezlyhala technika!
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty po prvom premietani

Post  Ivana Wed Apr 30, 2008 11:23 pm

som potešená Smile
prišlo 25 ľudí, hosť zlyhal /budúci týždeň to vyjde/, prišli iba študenti z kvinty až septimy 8ročného gympla (žiadni zo 4ročného...). debata aj napriek neprítomnosti hosťa netrpela chvíľami trápneho ticha. boli tam aj zaujímaví týpci a napríklad som sa dozvedela, že v PD sa dá zohnať prakticky všetko. a že aj ľudia, ktorí ľudí závislých na drogách osobne poznajú vidia, kam ich to doháňa, nemajú žiadnych priateľov a pod. je pravda, že keď sa ma pýtali na nejaké veci odpovedať som nevedela. čerpala som však aj z toho čo sme si na školení vypočuli od zuzky, takže všetci boli spokojní. Smile
technika nezlyhala! non comm spoty boli tiež super a po tom prvom filme /Deti okamihu/, ktorý je veľmi drsný a všetkých značne rozhodil, sa také odľahčujúce vtipné non comm spoty dosť hodili. uff. po nejakej trištvrte hodinovej besede sme sa zhodli, že si pozrieme ešte 1 film /Detský svet drog/. po ňom sme debatovali najmä o postoji rodičov...

ďalšie premietanie bude teda presne o týždeň a už aj s hosťom /-ami/
prajem krásny večer!

p.s.: aj sme niečo odfotili Smile
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Re: Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  andrej.navoj Fri May 02, 2008 1:17 pm

cauko Ivana
super, dik za info...aj my sme poteseni Smile velmi pekny pocet divakov, vyborna tema na zaciatok, vidno, ze zaujala, ked ste tolko diskutovali aj bez hosta a dokonca si pozreli dalsi film. takze velka spokojnost u nas, len tak dalej...
ospravedlnujem sa za Zuzku, bola tyzden mimo prace, ale urcite sa ti co najskor ozve.
zatial sa maj krasne
andrej
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Re: Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  zuzananemcekova Tue May 06, 2008 4:12 pm

Ahojky Ivanka,
supisko Very Happy tesim spolu s tebou z Vasho prveho premietania. Naozaj pekna ucast a aj takto na dialku citit z teba nadsenie a radost Very Happy , len tak dalej....Ivanka, som rada, ze si napisala takuto zhrnujucu spravicku aj s fotkami sem na Forum, ale ja by som pre projektove ucely potrebovala este tu spravicku poslat mailom aj s tymi fotkami. Dikes. A vidime sa uz coskoro na Vasej skole, som zvedava Very Happy

zuzananemcekova

Number of posts : 8
Registration date : 2008-01-31

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Re: Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  Ivana Wed May 07, 2008 9:22 pm

to zuzka: uvidíme sa, správičku pošlem, dúfam, že nemusí mať nejakú formálnu úpravu (ako logá a pod.). alebo by mala mať???

---------------------
druhé premietanie
7.5.2008 o 14.15
prišlo menej ľudí (cca 16, na diskusiu zostalo 11), ľudia nám dávajú aj dobrovoľné vstupné, my na to nájdeme nejaký dobrovoľný účel -> keď toho bude viac, tak to pošleme na zbierku CVO na pomoc Barme alebo tuto u nás (taká trvácna zbierková dobročinná záležitosť, pri ktorej nejde o to, aká veľká to je suma.)
premietali sme film Pomoc človeku. hosťom bol úžasný pán Marián Daubner z resocializačného zariadenia v blízkej dedine (Provital) a priviedol aj dve milé klientky. celé to bolo super, boli tam len takí, ktorí sa chceli dozvedieť viac. úúúžasné. skončili sme okolo štvrť na 5 (hostia už museli ísť)
som nadšená!
najbližšie budú teda tie Prekliate karikatúry a Lopta pre Afriku (nedošiel nám ešte žiadny balík. asi začnem podozrievať prievidzskú poštu zo zaujatosti..)

-link na fotky doplním hneď ako sa mi podarí vyslobodiť ich z foťáku Smile
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Re: Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  Ivana Thu May 08, 2008 1:10 pm

fotky sú vyslobodené Smile

king
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty 4. premietanie FK PD

Post  Ivana Mon Jun 30, 2008 10:33 pm

Ciao!
síce po dlhšom čase, ale až tak moc sa tu nedialo...
mali sme 4. premietanie (18.6.2008)
film: Konzum
ucast bola mala ale najma iba z jednej triedy... smutne /ale vela ludi bolo na zajazde v Taliansku v tom case/
hosta sa mi podarilo skutocne na cas dostat do PD len laviciara. Robert Sedlak z organizacie Mladi laviciari. velmi putavy host, ochotny príst a ludi prinutil pytat sa /noo... viete, nikto s nim nesuhlasil v podstate/. takze odporucam Smile (jeho blog: www.sedlak.blog.sme.sk )
fotky ako tradicne http://picasaweb.google.sk/ivana.rybanska/1svet18608

prajem kraaaasne praaaazdniny!
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Filmový klub PéDé (Prievidza) Empty Re: Filmový klub PéDé (Prievidza)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum