Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premietanie no.2

4 posters

Go down

Premietanie no.2 Empty Premietanie no.2

Post  chillikes Fri Jan 18, 2008 6:06 pm

hm nejako nam to tu stagnuje uz sem nikto nechodi...ja len ze utorok 22.1 mame druhe premietko na temu RASIZMUS/XENOFOBIA....heh uz sa tesim, lebo vela ludi sa tam chysta (zevraJ) Smile tak drzte palce =P
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  Matúš Sat Jan 19, 2008 6:27 pm

No po mensej dobe reagujem aj ja Smile My tiez planujeme 2. premietanie 31 januara alebo ten dalsi tyzden. Pre chripku (ktorou trpim prave teraz aj ja ) ktorou trpi cely tym sa to vsak moze posunut. Zatial to vyzera ze to bud bude Kalo Lav alebo ako kolegyna nadomnou Rasizmus a Xenofobia. Len ma absolutne nenapada host. Nemate nejake napady? Smile

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  chillikes Sat Jan 19, 2008 11:58 pm

vies co matus, ja som s tym tiez mala problem. Kontaktovala som Ludia proti rasizmu ale ti nemali mmntalne aktivistov ani nikoho. Este som oslovila zopar takych obcian. zdruzeni ale nepochodila som:( takze nakoniec dojde jeden ziak z nasej skoly-je prvak a 16 rokov zil v Syrii lebo jeho otec je Syrcan a mamaSlovenka a teraz pred prazkami letnymi sa sem pristahovali. Pokial viem, nemal nijake skusenosti s prejavom rasizmu na nom samom ale myslim ze to bude aj tak zaujimava diskusia Smile a pozri, ak nezozenes hosta, podla mna sa nic nestane. Vies co ti odporucam? Kukni si tu prirucku modru co nam poslali na str.57 je tam taka hra, sak precitaj si o co ide. ja to isto na premietani pouzijem:) vies, ak by si nezohnal hosta, tak aspon toto by ti vyplnilo cas:P papa drzim palce...
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  Matúš Tue Jan 22, 2008 3:26 pm

Diky... Vsak ja vymyslim nieco. Len problem je to, ze sa mi zda ze na to kazdy kasle. Sem uz skoro nik nechodi, nechodia maily od Lenky (Dobre dobre Vianoce) a som si vsimol ze aj tomu mojmu tymu to uz je vsetko jedno. No musime nieco vymysliet, diky za typ, cital som to je to dobre ; Wink

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty re:

Post  Zoli Sat Jan 26, 2008 8:16 pm

Vidím, že tu niekto stráca optimizmus, nič sa neboj všetko bude v poriadku, len "tú" našu myšlienku s ktorou sme opúšťali naše stretnutie nenechaj "zdochnúť".... Veď predsa nenecháme dominovať Čechov vo všetkom....

Pravdepodobne musíme začať s reťazovým mailom.

king

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty navrat lukasa a andreja

Post  andrej.navoj Sun Jan 27, 2008 6:13 am

caute,
ako vidim, tak ostali len verni. my sa s lukasom ospravedlnujeme za nepritomnost, ale vacsinu januara sme stravili v diktatorskych rezimoch.ja som sa vratil z Kuby dnes a lukas pride z Barmy v pondelok...buduci tyzden snad bude cas pozriet sa klubom na zubky.onedlho pride opat zmena na poste koordinatorky klubov, ale to vam podrobnejsie vysvetlime s lukasom. zatial drzim palce, podrobnejsie sa ozvem bud. tyzden
andrej
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  chillikes Sun Jan 27, 2008 12:20 pm

aaale navrat stratenych:D wow som nevedela ze ste boli v takej dialke Smile no tak dufam, ze sa to teda rozbehne znova na tomto fore...a inak Matus, zohnal si teda hosta na to premietko?? Ja cem vo februari robit tu Pevnost Europa o tych imigrantoch, nemate tip na hosta? Wink
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty re:

Post  Zoli Sun Jan 27, 2008 7:35 pm

Stačilo by niekoho, kto má poňatie o tom čo to vlastne Európska únia je a aký je jej cieľ a podobne...niekoho, kto má dosť argumentov na to čo sa bude vo filme diať Very Happy Určite si na to nezožeň človeka, ktorý kapitalizmus nechce a ani nebude nikdy cítiť....
Ten film je celkom dobrý, len si ho obzri skôr ako ho budeš púšťať na premietaní a nech ti neújde hlavná pointa, my sme dokonca na hodine počas filmu museli spraviť diskusiu a bolo to dosť zaujímavé Smile
king

P.S. Inak vítam na Slovensku cheers

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  Matúš Mon Jan 28, 2008 6:14 pm

Ti jo ako sa nam to rozbehlo Very Happy
Hm neboj Zoli nestracam v to vieru.. len vidim ze ludia u nas stracaju tak treba nieco robit. My sme sa dneska teda o tom bavili a zial najblizsie premietanie budeme moc robit az koncom februara. Dovod? Prazdniny, Lyziarsky, nejaka akcia... Avsak dufamz ze cez marec to pojde uz hladko.
Hm a toho hosta som nezohnal a asi trochu odkukam od teba Wink

PS: Andrej, Dufam ze bolo dobre, aj ked dovolenka to asi nebola. Kazdopadne vitajte spat Wink

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  andrej.navoj Tue Jan 29, 2008 10:41 pm

caute
my s lukasom sa pomaly dostavame do tempa, tak zajtra posleme aj tipy na hosti...nemate vo svojom okoli nejakych imigrantov, skuste zajst do cinskej restiky, na trh, popytat sa na miestnom urade, ci v meste ziju nejaky imigranti, urcite najdete niekoho...ale ako vravim, zajtra posleme nejake tipy...inak, ak planujete nejake premietanie k teme diktatorske rezimy, s lukasom, ak budeme mat prave cas, radi prideme, bud ja o kube alebo lukas o barme, mozno obaja...
zajtra budem riesit lenku a ako som spominal, o chvilu sa vam predstavi nova koordinatorka klubov, sikovna, spolahliva, sympaticka Smile budete spokojni s nasim vyberom...ale s nami kontakt nestratite...
majte sa andrej
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  Matúš Wed Jan 30, 2008 7:13 pm

Jezis a co je s Lenkou???

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty 2Matus

Post  Zoli Wed Jan 30, 2008 8:27 pm

S Lenkou nie je nič Smile)

Btw. skôr by sme sa mali opýtať na výber tých starších filmov... Question

king

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Premietanie no.2 Empty Re: Premietanie no.2

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum