Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvé premietanie

3 posters

Go down

prvé premietanie Empty prvé premietanie

Post  Janka Mon Dec 03, 2007 11:56 am

Ahojte KLUBÁCI

Ja už prvé premietanie mám za sebou. Premietali sme film Lepšie je
ži.
Premietanie po technickej stránke prebehlo s malými problémami,
ktoré sme našastie odstránili vïaka pomoci pána profesora
informatiky.
Na premietanie prišlo okolo 20 ¾udí.
Film samotný ich zaujal.
Reakcie boli teda celkom dobré.
na diskusii sme hlavne porovnávali situáciu u nás a tam...
Už plánujeme druhé premietanie ale ešte nie je isté kedy a aký
film tak zatia¾ zdravím
èauko

Janka Filmový klub jeden svet Turèianske Teplice
Janka
Janka

Number of posts : 7
Age : 33
Location : MOSOVCE/ Turcianske Teplice
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

prvé premietanie Empty Re: prvé premietanie

Post  Matúš Thu Dec 06, 2007 10:10 pm

Ja sa pridavam k Janke... aj my sme mali premietanie..... a bolo to dobre, mali sme asi 35 ludi, niekto tak napocital... (vratane nasho tymu a uciteliek a hosta)
Takze dobre Very Happy V diskusii som mal len jeden preslap, bolo by lepssie keby viac hovorili divaci... lebo vlastne hovorili len ucitelky..ale aj tak to bolo velmi dobre. mam aj fotky.

Majte sa

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

prvé premietanie Empty premietko

Post  chillikes Mon Dec 10, 2007 8:20 pm

ahojte, tak my uz tiez mame nase prve premietanie za sebou:D naratala som cca 22 ludi, dosli aj 4 ucitelia. Film sa pacil a mnohli ma chvalili, ako som viedla diskusiu (to sa nechvalim, to konstatujem:D)...konecne som raz pocitila aky je to pocit, viest diskusiu a ze je fakt neprijemne ked sa nikto neozve a pomaly sa to rozbieha, ale nastastie som par "mojim" ludom (naj kamos, frajer) povedala, ze ak uvidia, ze akosi nitko nema odvahu zacat, nech zacnu oni...a pak sa to rozbehlo, dokonca sme hovorili aj o veciach, na kt. sme sa dohodli, ze "zostane to medzi nami" cize bolo to velmi priatelske dokonca doverne:) do kroniky sme dostali aj pozitivne odkzay (no aj jeden negativny, ale ved berem aj to:) ved Lenke este poslem mail o tom:P aaa este co sa tyka hosta, bol to 22-rocny Ondrej z Roznavy, ktory mal skusenosti, bol fakt zlaty, nemal tremu, ziaden problem, bavil sa, odpovedal...takze super heh:P cele to skoncilo asi pred 1,5 hod. tak som este v takej euforii:D vela stastia ostatnym:D èus:)
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

prvé premietanie Empty Re: prvé premietanie

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum