Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako propagujete kluby na skole?

5 posters

Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Ako propagujete kluby na skole?

Post  Lenka Tue Nov 27, 2007 10:06 am

Vo vasich mailoch som u niektorych z vas postrehla, ze uz robite nastenky, ze uz mate plagaty... Napiste a poradte aj tym, ktori este nezacali.

Ako ste zacali propagovat kluby? Len ustne alebo sa crta aj nieco lepsie?

Lenka

Female
Number of posts : 10
Age : 35
Location : BS/BA
Registration date : 2007-11-04

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty PROPAGACIA

Post  chillikes Tue Nov 27, 2007 6:58 pm

cize u nas to zatial prebieha tak, ze som povesala nejake plagatiky s tym ze sme vznikli, po pripade aj na nalakanie nejakych ludi do klubu Smile no este som nasu etikarku, ktora ma vlastne na sustredko poslala, poprosila aby na nastenku dala plagat, ktory som napisala ja, o nasom filmovom klube, pridala som k tomu aj ten letak, co sme mali od vas - o organizacii Clovek v ohrozeni a dala som tam aj nase logo co som vytvorila Smile Inak ked uz sme pritom, Vase logo CLOVEK V OHROZENI som na tom letaku pouzila (nasla som ho cez google), tam (na googli) bolo straaasne malicke, cize keby ho chcem pouzit v buducnosti v trosku vacsej velkosti tak neviem, bolo by to rozmazane....ci nemate popripade niekto to logo, take pekne velke Very Happy no a ked konecne dojdu filmy, stanovim den premietania a pak vypustime do obehu plagaty, ze sa uskutocni. Tie plagaty su este stale v stadiu pripravy, ale mam na to dobry tym, cize myslim ze vsetko bude v poho. No a ked sa casom rozbehneme (prve premietanie robim len vramci nasej skoly), tak mozme pozvat aj spoluziackimu mamu - pracuje v Trencianskej televízii, èo je vlastne regionalna TV, takze by mohla spravit nejaku reportaz....zatial takto Very Happy
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  Matúš Tue Nov 27, 2007 10:42 pm

chillikes wrote:cize u nas to zatial prebieha tak, ze som povesala nejake plagatiky s tym ze sme vznikli, po pripade aj na nalakanie nejakych ludi do klubu Smile no este som nasu etikarku, ktora ma vlastne na sustredko poslala, poprosila aby na nastenku dala plagat, ktory som napisala ja, o nasom filmovom klube, pridala som k tomu aj ten letak, co sme mali od vas - o organizacii Clovek v ohrozeni a dala som tam aj nase logo co som vytvorila Smile Inak ked uz sme pritom, Vase logo CLOVEK V OHROZENI som na tom letaku pouzila (nasla som ho cez google), tam (na googli) bolo straaasne malicke, cize keby ho chcem pouzit v buducnosti v trosku vacsej velkosti tak neviem, bolo by to rozmazane....ci nemate popripade niekto to logo, take pekne velke Very Happy no a ked konecne dojdu filmy, stanovim den premietania a pak vypustime do obehu plagaty, ze sa uskutocni. Tie plagaty su este stale v stadiu pripravy, ale mam na to dobry tym, cize myslim ze vsetko bude v poho. No a ked sa casom rozbehneme (prve premietanie robim len vramci nasej skoly), tak mozme pozvat aj spoluziackimu mamu - pracuje v Trencianskej televízii, èo je vlastne regionalna TV, takze by mohla spravit nejaku reportaz....zatial takto Very Happy

Vela stastia Very Happy

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  chillikes Wed Nov 28, 2007 7:06 pm

heh dikes, a ty si na tom ako zatim?? Very Happy
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  Matúš Thu Nov 29, 2007 3:57 pm

chillikes wrote:heh dikes, a ty si na tom ako zatim?? Very Happy

Ja som zatial na tom otazne. Vsetko vyzera dobre, ba az podozrivo dobre aby to bolo real. Prave nam dnes pribudol ten problem ze nasa mila pani profesorka si zobrala tie filmy (ktore boli predtym na skole - to jest Deti zo stanice Leningradska, teror v moskve...) a premietala ich na hodine etiky, estetiky a tak podobne. Vysledok: Videla to asi polovica skoly.. Takze bojim sa ze na to premietanie okrem kamaratov mojich spoluklubakov tam nepride absolutne nikto. Sad Uvidime.. ale ostatne veci su zatial skvele. zatial....

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty re:

Post  Zoli Thu Nov 29, 2007 8:10 pm

U nás to začnem poriadne chystať v priebehu nasledujúceho týždňa, aj keď s premietaním je to ešte otázne dosť ma zamestávajú teraz iné školské povinnosti (stužková 8. december), ale do ruky som to zobral zatiaľ spolu po pár rozhovoroch s profesorkou, na jej hodinách prebieha premietanie filmu Pevnosť Európa, je to predzvesť toho, čo vlastne môžu žiaci "čakať" vo filmových kluboch, takže takto o tom vedia (ne)chcene viacerí ľudia. Mám v tom prehľad takže by sa nemalo stať to, že by som pustil film ktorý už videla polovica školy.

Zatiaľ toľko, logo je vo vývoji a na ostatnom sa zatiaľ pracuje.
king

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  Matúš Fri Nov 30, 2007 12:36 am

Zoli wrote: Mám v tom preh¾ad takže by sa nemalo sta to, že by som pustil film ktorý už videla polovica školy.

Aj ja som v tom mal prehlad Very Happy Ale ucitelovej voly nezabranis Smile

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Nove filmy

Post  Lukas Fri Nov 30, 2007 1:16 pm

Pracujeme na tom, aby ste dostali filmy, ktore na vasich skolach urcite nikto nema.
Okrem toho, filmy: Deti zi stanice Leningradska, Soulsky vlak vyslobodenia, Teror v Moskve, Konzum, Najstastnejsi oriesok na svete, Chlapec z Bamijanu - tieto ucitelia nikdy nedostali a mame na ne prave IBA NA PREMIETANIE V RAMCI KLUBOV JEDEN SVET, nie v ramci vyucovania.
To znamena, ze ak ich premieta ucitelka, skuste jej to takto podat, ak nepomoze, vykomunikujeme si to s nou/nimi sami.
Vela zdaru

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty re: Matus

Post  Zoli Fri Nov 30, 2007 4:33 pm

Aj ja som v tom mal prehlad Very Happy Ale ucitelovej voly nezabranis Smile

Budem musieť!
king

Presne tak ako hovorí Lukáš, pohroz im udaním!
winer

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  Matúš Fri Nov 30, 2007 8:13 pm

Presne to aj urobim... ale neviem ci som to schopny ja urobit lebo som na nu tak nas***y.... Lukas pani prof. Fedorova mi hovorila ze po dohode s tebou, tie filmy moze premietat aj mimo klubu. Ale ze ona to bude robit len pre maturantov.. takze to by mi ani tak nevadilo lebo oni aj tak na take premietania cas nemaju. Lenze nechapem tu druhu profesorku... proste.. dufam ze sa to nezopakuje. Este stastie ze mame taketo forum kde mozme o veciach diskutovat. Diky Zoli! Very Happy

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Ako propagujete kluby na skole? Empty Re: Ako propagujete kluby na skole?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum