Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará Lesná október 2008

+4
Sendy
Matúš
chillikes
Lukas
8 posters

Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Stará Lesná október 2008

Post  Lukas Tue Oct 14, 2008 12:35 pm

Caute mili moji. Ak mte nejake postrehy, novinky, pripomienky, spomienky, cokolvek tykajuce sa stretnutie v Pazickom v oktobri 08, sem s tym. Ja som bol samozrejme velmi rad, ze som sa stretol uz so znamymi "klubakmi" a mal moznost zoznamit sa s novymi. Letu zdar!

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  chillikes Tue Oct 14, 2008 10:19 pm

Very Happy:D:D tá posledná veta ma dorazila Razz pod¾a mòa bolo super a v marci, keï bude ïalšie školenie, sme sa naša päka (ja, Ivana, Lukáš, Miro, Matúš) rozhodli že chceme školenie v nejakom 5* hoteli a nebudeme tam niiiiiè robi len relaxovaVery Happy može by? Razz
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Matúš Tue Oct 14, 2008 10:46 pm

Bolo tam skvele aj ked to bolo mozno trochu ine ako predtym ale stale to bolo aspon niecim spestrene. Skoda ze sme tam nemali Andreja a Zoliho. Dalej som rad ze sme sa tam stretli stara 5ka a ze som spoznal par novych ludi. BOLO TAM SKVELE!

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Sendy Wed Oct 15, 2008 8:00 am

no ja ako novacik musim povedat ze to predcilo moje ocakavania What a Face ...bolo tam super, super ludia, super atmosfera...urcite ma mozete cakat na dalsom zraze...Pato Basketball
Sendy
Sendy
Webmaster
Webmaster

Male
Number of posts : 8
Age : 32
Location : Bratislava
Registration date : 2008-10-13

http://gympel.forume.biz

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Ivana Wed Oct 15, 2008 5:17 pm

rada by som este pripomenula Lukasov napad s Kubou.... Smile (alebo iným nedemokratickým režimom) to by bolo nezabudnutelne skolenie. na Kube Smile
ale nie, vážne. bolo super, Mafia nemala chybu (Lukas je asi nejaky dozivotny mafian...), vonkajšie aktivity (napríklad som pochopila ako Lukáš od toho nepríjemného uja získal ten český kábel... Wink )
naša patka síce nemala ani jedného šlofíka pred ani po bojovej porade, ale každopádne super. ale ten 5***** hotel s lenosenim a relaxom. Very Happy
zaujimave bolo ked sme si pri nocnej diskusii bodovali polozene otazky. Smile za 3 alebo 5 bodov:)

dakujem aj za "relly Tatry" s Lukasom. a nasim spolucestujucim Cool
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  andrej.navoj Thu Oct 16, 2008 7:33 pm

caute

ano, po dlhsej necinnosti sa vracia aj vas stary znamy Andrej...pre novych klubakov, som treti (na skoleni) chybajuci lider klubov...ehm, vlastne teraz uz ani tak nie, ale verte mi, ze ak by som nemal povinnosti v mediach, tak som s vami v Tatrach velmi rad a myslim, ze na dalsom klubackom stretnuti sa rad zucastnim...Btw. ked uz som spomenul tie media, tak si pozrite http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/5-minut-po-12/ (kliknite na relaciu z 10.11.) Ja viem, budem vyzerat ako narcis , kedze som jednym z hosti, ale posielam vam to kvoli temam, kt. sa v relacii rozoberali. No a fakt mi tam chybali taki mudri mladi ako ste vy, tam to bola dost mizeria, no vsak kuknite na to Very Happy

A pozdravujem vsetkych klubackych matadorov aj novych (najma z Gymnazia Ceska, kde uci moja draha... Laughing

a tesim sa na stretnutia, dufam, ze nabuduce mi to vyjde
andrej Cool
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  andrej.navoj Thu Oct 16, 2008 7:34 pm

jezis, zabudol som na to, ze tam mam fotku z minuleho skolenia, takze pre novych klubakov - takto uchylne v skutocnosti naozaj nevyzeraaaam...
andrej
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty a teraz ja

Post  Lukas Thu Oct 16, 2008 7:45 pm

Co sa tyka inych stretnuti - nedbam, ja sa stretnem kdekolvek a na Kube urcite tiez. Staci Vam zohnat tucny grant a presvedcit uradnikov, ze to ma zmysel Smile. Ja uz dalsi 80 str. projekt do Bruselu pisat najblizsiu dobu nebudem, takze je to na vas...Smile
Btw., verim, ze sa s vami rad stretnem/e, ani neviete, ake je to pre nas osviezenie od uradnickej prace v kancelarii. Stretnut sikovnych mladych ludi... Takze nabuduce snad Senec a potom ta ... Kuba?
A co sa tyka mafie - pozrite sa na Andrejovu fotku a uvidite, ze u nas v ČVO sa to mafianmi len tak hemzi.
Lukas

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Ivana Thu Oct 16, 2008 9:20 pm

Andrej a médiá
-> pridávam ďalšie video, na ktoré som náhodou narazila
http://video.tyzden.sk/sk/komentare/anketa.php (je hneď na začiatku, takže nič netreba pretáčať Smile
Čo si myslí o kauze Hedviga Malinová? Very Happy
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  andrej.navoj Tue Oct 21, 2008 3:42 pm

ano, dakujem ivanka, ze siris moju medialnu slavu ...len upozornujem, ze dany rozhovor vznikol po jednom pohari cierneho pantera (ribezlove vino Very Happy , ale hadam to nevidiet...
andrej Smile
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Nika Wed Oct 29, 2008 3:49 pm

hehh...som si teraz kukla tie videá.../si to dobre našla Iv Very Happy
a nije Andrej nevidno pirat ..dajme tomu..
Nika
Nika

Female
Number of posts : 11
Location : Luèenec / Fi¾akovo
Registration date : 2007-11-19

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Ivana Wed Oct 29, 2008 8:42 pm

ak hocikde narazite na nejaku emdialnu prezentaciu nasich koordinatorov -> sup sem Smile
inak spominam si, ze v nejakych novinach bola fotka y Pohody, kde bol Andrej v tričku Free Burma s Václavom Havlom Smile
takze ked si najblizsie zavolate miestne noviny ci telku, viete co na seba. (a ak nie, tak sa spytajte andreja Very Happy )
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  chillikes Wed Oct 29, 2008 8:47 pm

jezis, zabudol som na to, ze tam mam fotku z minuleho skolenia, takze pre novych klubakov - takto uchylne v skutocnosti naozaj nevyzeraaaam...
andrej ///// nie, on vyzerá ešte úchylnejšie Very Happy Very Happy Very Happy Razz
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Janka Fri Jan 02, 2009 10:35 pm

no krasa...ja ze sa dozviem ako bolo na stretku a ono sa tu rozobera ci andrej vyzera uchylne Very Happy nevadi Very Happy viem ze som sa dlho neozvala ale na toto musim zareagovat...andrej nevyzera uchylne Very Happy ja si ho zastanem Very Happy
Janka
Janka

Number of posts : 7
Age : 33
Location : MOSOVCE/ Turcianske Teplice
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Stará Lesná október 2008 Empty Re: Stará Lesná október 2008

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum