Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aký film??

4 posters

Go down

Aký film?? Empty Aký film??

Post  chillikes Wed Oct 01, 2008 5:32 pm

Ahojte, v dòoch od 12teho do 17teho septembra budú u nás na gympli žiaci z gymnázia z ÈR (je to naša združená škola), preto ma naša uèka poprosila, èi by som neurobila dáke premietanie. Povedala som, že no problem, ale ako tak kukám, z minuloroènej várky filmov mi ostali len tri. Lepšie je ži (nejde mi prehra), Konzum a Teror v Moskve. Tie dva som tak zbežne kukla, ale nemám na to moc èas, tak ak ste robili premietanie s týmito dvoma filmami (Konzum a Teror v Moskve), pls napíšte aké to bolo, dojmy, reakcie, diskusie, hostia. Úprimne, Iva mi hovorila, že Konzum je hrozný a ten teror v Moskve sa zas mne osobne nejak nepáèi... :(poprípade ma napadlo, Lukáš nedal by sa nejaký filmík z novej várky posla, mne dopredu?Razz aby som na to už urobila to premietko? Ale muselo by to by èo najskôr (resp. aspoò nech viem aký je to film, o èom, aby som zháòala hosa a tlaèila plagáty). Pls help me:)
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  chillikes Thu Oct 02, 2008 7:36 pm

ja mám dneska narodeninyyyyy Very Happy:D a to len tak off-topic Very Happy:D
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Aký film?? Empty (:

Post  Zoli Fri Oct 03, 2008 2:32 pm

všetko najlepšie.


Konzum aj Teror v Moskve sú podľa mňa jedny z tých lepších filmov, na Konzum sa názory menia, ale podľa mňa je to jeden z najlepších filmov a na tému ekonomika a ekonómia je to proste pecka :-))

Teror v Moskve je trošku nudnejší, ale témou vie zaujať... (Téma: ako používať novodobé zbrane v praxi)

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  chillikes Sat Oct 04, 2008 12:27 pm

Rozhodla som sa pre film VOTE FOR ME, viete ten, èo sme pozerali na školení v apríli. Neviete poradi hosa? Smile Ozaj Zoli, ty ideš na toto školenie, èi už si definitívne skonèil?
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  Ivana Sat Oct 04, 2008 1:47 pm

Hlasujte za mňa je perfektný film. správna voľba.

o Konzume by sa dalo veľa polemizovať. nedá sa mu uprieť, že je urobený originálne, avšak nezdalo sa mi, že sa v ňom dá hovoriť o nejakej ekonómii. jednoducho už pár ľuďom dochádza, že sa nedá len konzumovať, mať veľkú spotrebu všetkého a radikálne riešenie -útok na majetok ako taký- sa im zdalo celkom vhodné, vyhovujúce. kuba z neho vyšla ako ideálna nekonzumná krajina. otázka znie, či som si v ňom tú skutočnú pointu/ resp. posolstvo/ hlavnú ideu nevšimla iba ja (a všetci diváci u nás v klube + hosť) alebo tam ani v podstate nie je (a je to iba pokus urobiť značne experimentálny dokument o konzumnej spoločnosti, ktorý nie celkom vyšiel...)

skúsil by si ten film vysvetliť podľa toho ako ho vidíš ty, zoli? trochu konkretizuj, prečo je podľa teba najlepším filmom na tému ekonómia. (dik Smile )

Teror v Moskve si vyžaduje koncentráciu a fakt vôľu vidieť ho (že by na ňom neobsedel niekto, kto len náhodou išiel okolo), obsedia a relatívnu monotónnosť mu odpustia len tí, ktorých zaujíma Rusko a jeho správanie k Čečensku /Čečenom.
Ivana
Ivana

Female
Number of posts : 34
Registration date : 2008-04-13

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  Lukas Tue Oct 07, 2008 7:18 pm

Čo sa týka filmu Please Vote For Me - do Bratislavy sa snažím zohnať hosťa - bývalého spolužiaka, ktorý študoval čínštinu a bol tam už niekoľko krát. Zaujímavé najmä preto, lebo má k čínskej politike viac ako zhovievavý postoj. Inak neviem, čínska diaspora je ťažko dostupná, ale za pokus to stojí. Ja sa na to veľmi necítim ako hosť Smile V Číne som nebol.
Skúste porozmýšľať, ako spracovať tému demokracia alebo občianska participácia. Asi vám viac neporadím. Sorááč. Vidíme sa na stertnutí. Andrej nám práve oznámil, že tam nebude Sad.

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  chillikes Tue Oct 07, 2008 7:23 pm

Aoj Lukas dik za tvoje snazenie. Ale dnes som sa dozvedela, ze to premietko pre decka z CR bude viac menej "sukromne", pocas vyucka, nie pre verejnost, decka...takze asi im premietnem uz nejaky film, kt. som premietala min.rok, aby ti, ktorí sa na toto premietko nedostanu, nelutovali, ze nevideli novi film. Kamarati mi hovorili, ze z minulorocnych sa im pacil Deti zo stanice Leningradska, tak asi ten premietnem. A ten VOTE FOR ME asi dam o tyzdnen neskor, ked uz bude normalne premietko. Ak by sa Ti podarilo zohnat toho hosta bolo by super:) to s andrejom ma mrzi, aspon ho pozdravuj Smile
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Aký film?? Empty temy

Post  Lukas Tue Oct 07, 2008 7:52 pm

Nooo. tak ten chalan nemoze ist mimo Bratislavy. Ale dnes mi kolegyna oznamila moznosti pre Vas -

"Od 22-25.10. k nam pridu:
Lin, Fang-Ju : studentka z Taiwanu, ktora sa angazuje za LP v Barme, je clenkou TFBN (Taiwan Free Burma Network)
San Thar Aung: barmsky novinar, zijuci v Barme
Pripravujem im program, v pripade, ze chcete zorganizovat s nimi premietanie a diskusiu v ramci klubu alebo na VS dajte vediet co najskor. "

Takze odporucam v tomto termine pripravit si nieco na temu Barma a hosta by sme niekolkym/niektoremu z vas vedeli zabezpecit. Dajte vediet.

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  chillikes Tue Oct 07, 2008 7:57 pm

Na tému Barma? Hm a ktorý film by k tomu šiel?
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Aký film?? Empty Barma

Post  Lukas Wed Oct 08, 2008 11:22 am

Na temu Barma sa hodi film Totalne popretie. Podla mna je to dobry film. Este musim potvrdit moznost navstevy hosti aj mimo Bratislavy.

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Aký film?? Empty Re: Aký film??

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum