Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenna filmova skola

4 posters

Go down

Jesenna filmova skola Empty Jesenna filmova skola

Post  zuzananemcekova Tue May 13, 2008 4:31 pm

Ahojte klubaci,
opat sa pripominam s filmovou skolou Very Happy . Posielala som Vam vsetkym maily, tak dufam ze k Vam dosli a ze ste si uz porozmyslali ci by ste mali zaujem sa filmovej skoly zucastnit, alebo nie. Dakujem vsetkym vam, ktori ste mi uz dali vediet, coskoro poslem blizsie info. Tí ktorí este stále rozmýslate, prosim dlho nevahajte a co najskor mi dajte vediet o ktory datum mate zaujem: 7-13.9.2008 alebo 14-20.9.2008 .

Zatial pa a dufam, ze sa vidime na filmovej skole cheers

Zuzana

zuzananemcekova

Number of posts : 8
Registration date : 2008-01-31

Back to top Go down

Jesenna filmova skola Empty Re: Jesenna filmova skola

Post  chillikes Fri Aug 22, 2008 10:50 am

neviem èi tú nájdem dáku odozvu, zdá sa, že je to tu celé prázky dos màtve....už sa na tú Filmovú školu dos teším, len mám otázoèku, že ako sa plánujete dosta na miesto konania....? Nespravíme nejaký spoloèný zraz? Lebo úprimne, nechce sa mi neviemkolko hodín ís len s tou mojou kamarátkou a nerváèi, èi sa tam dostaneme atï... Smile
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Jesenna filmova skola Empty Zraz

Post  Lukas Thu Sep 11, 2008 4:22 pm

Ahoj chilikes. Myslim, ze sme sa uz medzitym dohodli. Stretavame sa okolo 11tej v nedelu v Brne. Vlak nam ide 11,20 z Brna. Skoda, ze tvoja kamaratka nemoze prist ale myslim, ze vo vlaku sa stretneme dobra partia. Ozaj, nezabudnite si priniest uteraky a peniaze v Kc a ak mate aj kartu E111 alebo ako sa to vola - poistenecka karta. V CR budem dostupny, snad , aj na cisle 00420-603334214. Majte sa, vidiem sa, tesim sa. Lukas

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Jesenna filmova skola Empty Re: Jesenna filmova skola

Post  chillikes Sat Sep 13, 2008 9:43 am

aojte, ešte mám jednu otázoèku, stretávacie miesto v Brne je "Brno,,ÚAN Zvonaøka"? ako je to jediné miesto kde ten bus v Brne stoji, alebo tam konèí, ale len tak pre istotu sa pýtam Smile
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Jesenna filmova skola Empty no BUKOVA :D

Post  Janka Sat Jan 10, 2009 1:26 am

bukova bola genialna Very Happy pozerala som DVD oboch terminov... no neviem ci ste sa bavili ako my no ako som videla spevacke kvarteto v podani slovenskej vypravy... no slo vam Very Happy
nas vysledny produkt nebol az taky dobry ako ta priprava Very Happy iste ste sa zabavili ....
inak moju partacku Petu ste inspirovali natolko ze jednu z prihlasok na vysoku si dava na dokumentaristiku Very Happy bolo skvele....
niet co dodat bukova bola jedinecny zazitok...
Janka
Janka

Number of posts : 7
Age : 33
Location : MOSOVCE/ Turcianske Teplice
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Jesenna filmova skola Empty Re: Jesenna filmova skola

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum