Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premietania & new age

4 posters

Go down

Premietania & new age Empty Premietania & new age

Post  andrej.navoj Fri Feb 22, 2008 2:15 pm

Caute vsetci

No prave si pozeram spravy od Lenky, prehlad premietani, tak som sa rozhodol po dlhsom case ozvat...A trochu okomentovat progres Klubov.
V podstate mam velmi dobry pocit z vasej prace, snazite sa naozaj pilne, co nas tesi.

Vyzdvihol by som niektorych (ale neberte to ako delenie na lepsich a horsich, skor ako ocenenie najaktivnejsich a motivaciu pre ostatnych)

Dubnica - Natalka je v kuloaroch Cloveka v ohrozeni oznacovana ako shooting star, cierny kon a podobne Smile Tesime sa z premietani, vidno, ze ti na tom zalezi, bavi ta to, zaujimas sa a robis to dobre. Takisto aktivita na fore je super. Takze spokojnost velka na nasej strane, len tak dalej.

Sucany + Banska Bystrica - zelezna istota, absolutne bezproblemove, sikovni lidri, vela premietani, entuziazmus, aktivita na webe...tieto kluby uz chvalime dlhodobo a nesklamu nikdy, tak len tak dalej...

Turcianske Teplice - veelmi prijemne prekvapenie Janka. Super, dve premietania s diskusiou, vela divakov, foto, radi by sme sa niekedy prisli pozriet...

Vrutky, Sahy, Presov, Modra, Bratislava, Banska Stiavnica - OK, jedno premietania zatial, ale aspon sa to rozbehlo uspesne podla poctu divakov...verime, ze dalsie premietania su uz naplanovane...

Levice - Cakame na prve premietanie, verime, ze coskoro pride

Lucenec - spojenie Klubov a Jedneho sveta na skolach, Zolimu velka vdaka za forum, naozaj prijemne, ako sa to chytilo, aj ked v januari, ostali len skalni, verim, ze sa to aj nasou zvysenou aktivitou zlepsi...

Onedlho sa ohlasime s novinkami - skolenie (ktore bude viac relaxed, filmove skoly na jesen, navstevy klubov - Zuzka vas uz kontaktovala... a ine veci)

Majte sa krasne
Andrej & Lukas & Zuzka
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

Premietania & new age Empty Re: Premietania & new age

Post  chillikes Wed Feb 27, 2008 6:26 pm

velmi pekne dakujem za hodnotenie Andrej, aj ked musim sa priznat ze vcerajsie premietanie bolo (aspon pre mna)... FIASKO...strasne malo ludi lebo ucka musela kazdemu povedat ze dojde Trencianska televizia, tak jasne nikto sa tam nechcel ist Very Happy no diskusia strasne slaba lebo sme to riesili tak ze sme nahanali po skole ludi, nech to tam vyzera "plno" a polka z nich netusila, o co ide. takze asi pol hodku po filme (z kt. sme pustili mimochodom len stvrtku) som to rozpustila:D:D takze tvoja sprava ma dost povzbudila kedze vcera som odtial odchadzala dost zufala. Wink
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

Premietania & new age Empty re:

Post  Zoli Wed Feb 27, 2008 8:19 pm

To sa stane, vždy lepšie ako čakať na filmy a nemať doteraz okrem "filmového týždňa" nič.
king

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Premietania & new age Empty Re: Premietania & new age

Post  Matúš Thu Feb 28, 2008 4:24 pm

Noo neviem ci sa na Partizanske zabudlo..ale kazdopadne buduci tyzden je 2. premietanie a rozbehne sa nam to.. takze my sa do toho tiez skoro vratime Wink Sice mame maly problem lebo spoluziacka stratila metodiku ale hadam sa najde nejake riesenie. Dufam ze sa vam vsetkym dari.

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Premietania & new age Empty Re: Premietania & new age

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum