Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VYBER ZO STARYCH FILMOV

+2
Lukas
Lenka
6 posters

Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty VYBER ZO STARYCH FILMOV

Post  Lenka Tue Nov 27, 2007 10:03 am

Caute decka,

dnes vam Lukas odosle 10 novych filmov.

Ale urcite niektori z vas budete chciet aj stare filmy, takze navrhujem taketo riesenie.

AK by bol Zoli taky dobry, mohol by urobit anketu: Ktory zo starych filmov by ste chceli v najblizsej dobe (alebo tento skolsky rok) premietat. Kazdy moze oznacit 5 filmov, pretoze prave 5 z nich vam posleme. No a potom anketu vyhodnotime a tych 5 filmov, ktore ziskaju najviac hlasov, dostanete v dalsom baliku.

Zoli, mas nazvy tych starych filmov, ci ti ich poslem?

Anotacie k nim ma kazdy v tej zltej prirucke.. tak sa na to potom pozrite a vyberte si spravne. Vsimajte si okrem atraktivity aj minutaz, pripadne sa poradte s tymi, co uz filmy videli (Tamara, Zuzka).

Anketa bude pre kazdeho POVINNA, lebo nedostane filmy!!! Este vam to potom poslem vsetkym mailom.

Zoli, co myslis? Pojde to?

Lenka

Female
Number of posts : 10
Age : 35
Location : BS/BA
Registration date : 2007-11-04

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty Anotacie

Post  Lukas Tue Nov 27, 2007 1:33 pm

Anotacie v zltej prirucke nie su ale myslim, ze mate letak a na nom su. Ak nie, pridame ich na forum.
Ja osobne som za vyber - Deti zo stanice Leningradska, Etiopia-Live Aid, Detski vojaci, Konzum, snad som na nieco nezabudol.
Lenka - vsak ich tak nestras s tym POVINNY. Ale fakt je, ze nam to dajte vediet a my vam tie filmy posleme.

Lukas

Male
Number of posts : 23
Age : 44
Location : Bratislava - OZ Clovek v ohrozeni
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty Re: VYBER ZO STARYCH FILMOV

Post  Matúš Tue Nov 27, 2007 10:36 pm

No ja tu film Deti zo stanice leningradska mam. Problem je ze ho predomnou mal nejaky 'talentovany' umelec a to CD ma pomerne solidne mnozstvo skrabancov. Tie znemoznuju prehratie filmu medzi 8.00 az 11.00 minutou. Ale inak v pohode.

Premietanie mame dane na 6.12.2007 hostom asi na 70 % je ucitelka z nasho mesta co studovala v Moskve, pokial nie mam aj plan B. Propagaciu vo forme plagatov uz mame takmer hotovu, este sa snazim vybavit nastenku, host by bol, financie poriesime, dekoraciu s tym mame problem ale to sa spravi, s moderovanim to uz tiez mame celkom spravene. Zaangazovanych je do toho 9 ludi aj so mnou. Premietanie moze uz len ohrozit burza strednych skol ktora zacina 29.11 a pokial viem fyzikari tam beru aj pocitace. Hadam sa do vtedy vratia.. Ked nie mam Pech.

Bol to maly off-topic ale uz mame podavat tie spravy tak sa mi nechce pisat tie maily Razz

K tej ankete... Ja by som uplne suhlasil s Lukasom ale neviem.. stihlo by sa to do buduceho tyzdna poslat film Deti zo stanice Leningradska? Pokial nie nevadi.. tie tri minuty asi vystrihneme. Dakujem majte sa Wink

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty re:

Post  Zoli Wed Nov 28, 2007 7:14 pm

Lenka, spravil som to, ale vymysleli ste to lepšie. king


Last edited by on Wed Nov 28, 2007 7:25 pm; edited 2 times in total

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty Re: VYBER ZO STARYCH FILMOV

Post  andrej.navoj Wed Nov 28, 2007 7:16 pm

Zoli, prosim ta, ak mozes, zrus vsetky nazvy prispevkov o hlasovani a daj tam len jeden jasny - Hlasujte za stare filmy, lebo teraz je to neprehladne...
dik
andrej
andrej.navoj
andrej.navoj

Number of posts : 25
Registration date : 2007-11-05

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty Starsie filmy??

Post  chillikes Sun Feb 10, 2008 12:13 am

Len ma tak napadlo a chcela som sa opytat ze ci prip. kedy nam budete posielat tie starsie filmy?? Lebo uz som mala Drogy, Rasizmus/Xenofobia, tento mesiac davame Pevnost Europa a v marci to Biele maso a potom co dalej:) a ze ktore teda budete posielat Razz Very Happy
chillikes
chillikes

Female
Number of posts : 51
Age : 32
Location : Nová Dubnica
Registration date : 2007-11-05

http://www.myspace.com/chillikes ; last.fm/user/angie_disraeli

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty re:

Post  Zoli Thu Feb 14, 2008 10:15 pm

Na to som sa už niekoho pýtal pravdepodobne asi už pred dvomi/tromi týždňami...tak si ešte na odpoveď asi počkáme....

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

VYBER ZO STARYCH FILMOV Empty Re: VYBER ZO STARYCH FILMOV

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum