Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viac moderatorov

4 posters

Go down

Viac moderatorov Empty Viac moderatorov

Post  Matúš Mon Nov 05, 2007 5:39 pm

Chcel by som sa ta Lenka opytat. Prosim ta, moderovanie svojho klubu si robila len ty? Dalo by sa to urobit napriklad aj tak ze by sa na rozne predstavenia moderatori striedali, popripade ze 1. clovek urobi uvod, 2. diskusiu atd... No viem ze by sa to dalo, len ma skor a hlavne zaujima aky mate na to nazor, ci by to neposobilo zmetujuco na divakov, na hosta a ci je to vhodne riesenie situacie.

U nas je jablko svaru hlavne to moderovanie. Babam (ako inak) sa moc nepozdava ze by som to moderovaval ja a chcu tam dosadit ine dievca. Ta sa zase nepozdava inym a tak dalej a tak dalej a nevieme sa dohodnut.

Majte sa winer

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Re

Post  Zoli Mon Nov 05, 2007 6:41 pm

To jablko sváru však dopadlo veľmi zaujímavo, Paris si vybral Afroditu, ktorá mu dala za dar najkrajšiu ženu na svete, iróniou osudu bolo, že najkrajšou ženou na svete sa stala "trójska" Helena (ktorú si musel ukradnúť), čo viedlo k Trójskej vojne.

Ja si myslím, že je to otázka dôvery, poprípade otázka nájdenia spoločnej cesty, málokrát sa stáva, že na konci roka, či na stužkovú píše iba jeden človek slávnostný prejav, zvyčajne sa dajú hlavy dokopy.
Myslím, že ich treba nauči dôvere, raz ty raz oni, čo tak to vyskúšať, keĎ budeš mať s moderovania blbý pocit prenecháš to im a aktivity v škole budeš riadiť ty, myslím, že by to nemalo zanechať na divákov až taký mätúci pocit ak budú oboznámený s tým, že patria tiež do klubu =)
A v konečnom dôsledku to v nich môže zbudiť odhodlanie pridať sa a zväčšiť našu komunitu.

Zoli
Administrator
Administrator

Male
Number of posts : 54
Age : 33
Location : Trebeľovce č.d. 117, 98531 p. Rapovce, Slovak republik
Registration date : 2007-11-01

http://jedensvet.forumotion.com

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Matuuuuuš

Post  Tamara Thu Nov 08, 2007 9:16 pm

Ahooj Matuuus

Alebo to urobte tak ze: niekto uvedie film,niekto pojde pre hosta,niekto ho uvedie aaa spolocne budete viest diskusiu.Nemusi to robit zasadne jeden clovek,ktory si to takzvane zliiizne Wink je vacsia istota ked to robia viaceri lebo sa jeden na druheho mozte spolahnut.Len si to vopred naplanujte ako to budete robit, aby ste nechaotili Wink

Pekny dniiik prajem.Tamara
Tamara
Tamara

Female
Number of posts : 3
Age : 34
Registration date : 2007-11-03

http://www.myspace.com/sushienka

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Uz sme to viriesili

Post  Matúš Thu Nov 08, 2007 11:34 pm

Ahoj Tamaraaaaa Smile

Uz sme to vyriesili a presne ako si povedala ty. Myslim ze prve premietanie by malo vyjst dobre aj zaujem je o to solidny Wink nechcem ale nic zakriknut Smile

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Re: Viac moderatorov

Post  Lenka Sat Nov 10, 2007 1:33 pm

Aki ste mi len zlati, ze si takto pomahate a radite...
dufam, ze sa pridaju aj ostatni.

Matus drzim palce, aby to vyslo, hlavne sa babami nedaj zastrasit:)

Chcela by som vam len pripomenut, ze ak uz mate naplanovane nejake premietanie, aspon priblizny termin, ak uz viete, co chcete premietat, pripadne mate hosta. SKratka ak cokolvek planujete (este to nemusi byt na 100%), NAPISTE MI TO!

V stredu musim odovzdat o vasich kluboch prvu spravu. Takze mi prosim napiste, ako pokracujete, ake problemy sa vyskytli, nad cim uvazujete. Vobec nevadi, ak to bude len v teoretickej rovine. Takze ak cokolvek mate, napiste mi.

Lenka

Female
Number of posts : 10
Age : 35
Location : BS/BA
Registration date : 2007-11-04

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Re: Viac moderatorov

Post  Matúš Tue Nov 13, 2007 10:10 pm

Hm dpolnam info pre Tamaru:

Jano Grencik

0905 791 051

jangrencik@yahoo.com
dn@erko.sk


Service with a smile Smile

Matúš

Number of posts : 47
Registration date : 2007-11-03

Back to top Go down

Viac moderatorov Empty Re: Viac moderatorov

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum